Blog
Zaginieni Przed Laty

Gdzie jest Sylwia Bielec?

Gdzie jest Sylwia Bielec?

Sylwia Bielec zaginęła bez śladu wychodząc z domu. Miała wtedy 20 lat. Dziś, jeśli żyje ma 34 lata. Co stało się tego feralnego dnia ?

Zapomniane zaginięcia

Gdy rodzinę dotyka zaginięcie, rozpada się ich cały świat. Nic nie jest takie, jak było. Odciska to piętno na ich życiu, nie pozwala normalnie żyć. Każdego roku w Polsce tysiące osób ginie bez śladu. Co się z nimi dzieje? Wychodzą z domu, pracy, szkoły, idą na spacer lub jadą w podróż poza granice kraju. Znikają. Przeglądając portale internetowe, lokalne gazety każdy z nas natrafia na post z apelem o pomoc w odnalezieniu zaginionej osoby. Niektóre twarze są już znane. Ktoś często o nich przypomina. Są też takie, o których się nie pisze, bo niewiele jest informacji, bo nie są “chwytliwe”. My o takich zaginięciach będziemy pisać z nadzieją, że dzięki Państwu uda nam się wyjaśnić choć jedną z tych spraw.

Zwykły poranek

Był 3 lutego 2009 roku, wówczas 20-letnia Sylwia Bielec przepada bez śladu, wychodząc z domu w miejscowości Jeziernia (woj. lubelskie, powiat tomaszowski, gmina Tomaszów Lubelski).
W godzinach porannych dziewczyna poinformowała mamę, że jedzie do Lublina z zamiarem odbioru dokumentów z uczelni. W listopadzie dziewczyna nagle przerwała studia pielęgniarskie, co było zaskoczeniem dla członków rodziny. Sylwia od zawsze marzyła, aby zostać pielęgniarką. W Lublinie miała odwiedzić koleżankę i zatrzymać się u niej kilka dni aby załatwić wszystkie formalności na uczelni.

Ustalenia

Zaginiona zabrała ze sobą jedynie pieniądze i dokumenty. W domu zostały jej rzeczy osobiste oraz telefon. Jak udało się ustalić śledczym, w dniu zaginięcia wybrała z bankomatu w Tomaszowie Lubelskim kwotę 300 zł. Nie wiadomo, czy wsiadła do busa jadącego do Lublina. Może pojechała w innym kierunku? Pewne jest to, że nie pojawiła się ani na uczelni, ani u koleżanki. Krótko przed zaginięciem skasowała konta na portalach społecznościowym i rozstała się ze swoim chłopakiem.

To nie była pierwsza ucieczka z domu

Zaginięcie Sylwii zgłoszono po kilkunastu dniach. Dziewczynie zdarzało się już opuszczać dom, nie mówiąc dokąd idzie. Kilka razy rodzina odnajdywała Sylwię w zakonach. Niekiedy sama wracała do domu kilku dniach. Niestety tego feralnego dnia nie wróciła do domu. Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań nie udało się odnaleźć Sylwii. Czy dziewczyna mogła wstąpić do zakonu? A może wyjechała poza granice kraju?

Rysopis oraz ubiór w dniu zaginięcia

☑️ wzrost: 165 cm.
☑️ waga: ok. 72 kg.
☑️ kolor oczu: ciemne.
☑️ kolor włosów: ciemne, proste, długie.
➖ nosi okulary optyczne.
W dniu zaginięcia ubrana była w beżową kurtkę do bioder, czarną spódnicę do kolan, rajstopy czarne, obuwie typu kozaki do kolan koloru czarnego, niebieską czapkę z włóczki.

Kontakt

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim, pod numerem telefonu 47 815 4210.

Można również napisać wiadomość do naszej Redakcji. Gwarantujemy anonimowość ❗️

Źródło: Tomaszów Lub.: Trwają poszukiwania zaginionej 20-latki – Aktualności – Policja Lubelska Zaginieni Przed Laty – BLOG – Iwona Modliborska, zaginięcia, poszukiwania

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Tajemnicze zaginięcie rodziny Bogdańskich (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl