Blog
Zaginieni Przed Laty

Zleciła morderstwo swojej córce

Zleciła morderstwo swojej córce. Barbara Opel oraz jej dzieci zostały przygarnięte przez chorego na raka 64-letniego Jerry’ego Heimana. Mężczyzna zatrudnił ją do opieki nad swoją 89-letnią matką, która miała Alzheimera. Aby było łatwiej, mężczyzna przerobił piwnicę na mieszkanie, w którym Barbara wraz z dziećmi mogła zamieszkać.

19-letni Alan Hurby z Oklahomy – zabójca z chciwości

19-letni Alan Hurby, student z małego miasteczka w Oklahomie żył „jakby jutra miało nie być”, wydając pieniądze rodziców na swoje zachcianki. Jak się okazało, mężczyzna od dłuższego czasu tonął w długach.

Bezczelnie młoda, bezczelnie zdolna. Zbrodnia w Rakowiskach

Bezczelnie młoda, bezczelnie zdolna. Tak określiła siebie Zuzanna M. – młoda pisarka, która w nocy z 12 na 13 grudnia 2014 roku pomogła swojemu chłopakowi, Kamilowi N., zabić jego rodziców. Miało to miejsce w Rakowiskach, niedaleko Białej Podlaskiej. Początki Małżeństwo wprowadziło się z synem do Rakowisk niecały rok przed tragedią. Agnieszka była nauczycielką języka rosyjskiego […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl