Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono ciało mężczyzny w korycie potoku

Kochani z całego serca dziękujemy Wam za pomoc. Tożsamość mężczyzny znalezionego w Karpaczu w korycie potoku Łomniczka została ustalona.   Znaleziono ciało mężczyzny w Karpaczu w korycie potoku Łomniczka. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Bardzo pilne. Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

AKTUALIZACJA: Tożsamość mężczyzny znalezionego w miejscowości Wieniec została już ustalona. Wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc i liczne udostępnieni apelu.     Bardzo pilne. Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Znaleziono go w miejscowości Wieniec. Obecnie przebywa on w szpitalu w Bochni.

Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Niestety pomimo upływu czasu, nie udało się ustalić, kim był zmarły. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się dotrzeć do osób, które mogą pomóc w tej sprawie.

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Łódzka policja opublikowała prawdopodobny przyżyciowy wygląd twarzy osoby zmarłej. W związku z tym prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Kim była zamordowana kobieta znaleziona w garażu? Możesz pomóc!

27 maja 2017 roku zniecierpliwiony administrator garaży przy ul. Karczewskiej w Warszawie postanawia otworzyć garaż nr 58, ponieważ jego były dzierżawca nie zgłasza się po odbiór swoich rzeczy pomimo ponaglań. Garaż jest zamknięty na kłódkę. Mężczyzna prosi o pomoc w jej otwarciu bezdomnego. Ze środka wydobywa się odór, w głębi widać ludzką sylwetkę. Przerażeni mężczyźni […]

Pomóż w identyfikacji tego mężczyzny! Wawer, Warszawa

Ciało nieznanego mężczyzny znaleziono w listopadzie 2019 roku w kompleksie leśnym Rezerwatu im. Jana Sobieskiego w dzielnicy Wawer w Warszawie. Szczątki mogły znajdować się tam już od dwóch, trzech lat. Na podstawie badań antroposkopijnych (rekonstrukcji prawdopodobnego-przyżyciowego wyglądu głowy dokonuje się na podstawie czaszki niezidentyfikowanych zwłok) udało się odtworzyć możliwy obraz głowy mężczyzny. Wydział Kryminalny Komisariatu […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl