Blog
Zaginieni Przed Laty

Miłość, za którą zapłaciło dziecko!

Miłość, za którą zapłaciło dziecko! Mariola M. 38- letnia, bardzo atrakcyjna szczupła blondynka, była pedagogiem w jednej ze szkół podstawowych w miejscowości Czarna Białostocka w województwie podlaskim.

Rosja. Nauczycielka zwabiła do domu i zabiła 9-latkę

Nauczycielka Do brutalnego zabójstwa doszło w sobotę, 16 października br. w mieście Wołogda, w Rosji. 40-letnia nauczycielka zwabiła do swojego domu 9-letnią dziewczynkę i pozbawiła ją życia. Mała Sofii przypominała jej własne dzieci, do których straciła prawa rodzicielskie.

Maribel – zastrzelona podczas lekcji online

Maribel zginęła na oczach dzieci. Tragiczne wydarzenia miały miejsce 11 sierpnia 2020 roku, w Indiantown na Florydzie, podczas zajęć online 10-letniego dziecka. Kłótnia W tym czasie, w domu rodziny Rosado-Morales przebywała 31-letnia matka – Maribel, czwórka jej dzieci oraz dwie siostrzenice. Jedna z córek kobiety uczestniczyła właśnie w zajęciach online. Spokój przerwało wtargnięcie byłego partnera […]

Maltretowanie dziecka zgodnie z regulaminem

Kiedy dziecko pozostaje w rękach nieodpowiedzialnych dorosłych na pewno, prędzej czy później, wydarzy się tragedia. W tej historii, pomiędzy rozwodem nieudanego małżeństwa i ojcowskim zaniedbaniem, pojawiają się despotyczna konkubina i lata maltretowania, a dziecko traci życie.   Kilkuletni Daniel Litwiniuk   Daniel Litwiniuk przyszedł na świat we wrześniu 1974 roku, cztery miesiące po ślubie Jana […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl