Blog
Zaginieni Przed Laty

Nierówni wobec szans

Nierówni wobec szans. Człowieczeństwo dwóch skazanych prawomocnie w tej sprawie obywateli mojego kraju, którzy powinni zostać odcięci od Polski, tak jak od wszystkiego, co żywe i wszelką tolerancja dla nich kończy się tam gdzie zaczyna się moje osobiste poczucie sprawiedliwości, wartości życia ludzkiego i odpowiedzialności za swoje czyny. Pogodzenie się z faktem, że są na […]

Richey Edwards- muzyk, który zaginął

Richey Edwards był członkiem walijskiego zespołu rockowego Manic Street Preachers. Od jego zaginięcia minęło 26 lat, jednak wciąż nie udało ustalić się tego, co stało się z młodym muzykiem. Choć oficjalnie został uznany za zmarłego, jego siostra ma inne podejrzenia.

Porwanie syna Sławomira Świerzyńskiego

16 września 2004 roku świat rodziny Świerzyńskich stanął na głowie. Porwano 20-letniego syna znanego polskiego piosenkarza – Sławomira Świerzyńskiego. Sprawcy zażądali wysokiej sumy za jego uwolnienie… Porwanie Rodzinie Świerzyńskich niczego nie brakowało, mieli wielki dom z basenem oraz stajnię. To wszystko dzięki rozwijającej się karierze Sławomira, lidera zespołu Bayer Full. Świerzyńscy byli szczęśliwym małżeństwem z […]

Postrzelił znanego muzyka z zazdrości

“Byłaś serca biciem” to chyba najbardziej znany utwór polskiego jazzmana Andrzeja Zauchy. Jego owocna kariera zakończyła się nagle, 10 października 1991 roku, kiedy to 31-letni wtedy Yves Goulais zdecydował się odebrać mu życie… z zazdrości.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl