Blog
Zaginieni Przed Laty

Zabił Elsie- dziecko, które adoptował razem ze swoim mężem

18-miesięczna Elsie Scully-Hicks zmarła 29 maja 2016 roku. Jej zabójca Matthew Scully-Hicks znęcał się nad nią przez 8 miesięcy, kiedy trwał proces adopcyjny, a następnie ją zabił. Do śmierci doszło zaledwie dwa tygodnie po oficjalnej zgodzie na adopcję.

Ostatnie Boże Narodzenie – sprawa Tristana Allegry

Boże Narodzenie to radosny oraz rodzinny czas. W 2008 roku zamiast obchodzić uroczystości z najbliższymi, policja w Port St. Lucie została wezwana do hotelowego pokoju, w którym znajdował się martwy chłopiec. Policję wezwała jego matka – Eryn Allegra.

6-letni chłopiec zamordowany przez własną matkę

1 marca 2021 roku, w poniedziałek ludzie zebrali się w Gardner Park w Middletown, aby opłakiwać śmierć małego chłopca. James Hutchinson miał 6 lat. Jego matka przyznała się do zabicia chłopca. Przejechała go samochodem, a następnie wyrzuciła jego ciało do rzeki Ohi.

Adam Walsh. Uprowadzenie i morderstwo 6-latka

Adam Walsh miał 6 lat, gdy widziano go ostatni raz, w domu towarowym Sears w Hollywood. Był 27 lipca 1981 roku, matka chłopca, Reve, popołudniu zabrała Adama do sklepu. Kobieta chciała zapytać o jedną lampę. W tym czasie 6-latek miał czekać na nią w dziale elektronicznym, na którym sprzedawano gry na popularną konsolę Atari 2600. […]

Madzia z Sosnowca – w tym roku obchodziłaby 10 urodziny

24 stycznia 2012 roku. Katarzyna W. ze swoim mężem Bartłomiejem oraz ich 6-miesięczną wówczas córką Magdą przed godziną 16:00 opuścili mieszkanie przy ul. Floriańskiej w Sosnowcu. Chwilę później małżeństwo pożegnało się i udało w różnych kierunkach. Mężczyzna poszedł spotkać się z rodzicami, a Katarzyna z córką miała odwiedzić rodzinę. Gdzie jest Madzia? Kilka godzin później […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl