Blog
Zaginieni Przed Laty

Morderstwa w Walentynki

Morderstwa w Walentynki. Walentynki są świętem zakochanych, jednak, co dzieje się, gdy miłość zamienia się w nienawiść? Poniżej opisujemy kilka historii osób, które w ten dzień postanowiły brutalnie pozbawić życia swoich partnerów.

7 lat tureckiej niewoli

7 lat tureckiej niewoli. Koszmar młodej kobiety… Bicie, niewola i gwałty. Wszystko to na porządku dziennym!

Zabójstwo 21-letniej Klaudii Grzybek czy zatrucie lekami?

Zabójstwo 21-letniej Klaudii Grzybek czy zatrucie lekami?

Zabójstwo 21-letniej Klaudii Grzybek czy zatrucie lekami? Latem 2018 roku Klaudia Grzybek zamieszkała z nowo poznanym partnerem. Kilka tygodni później dziewczyna zmarła w jego mieszaniu. Na jej ciele znaleziono liczne ślady krwi. Mimo to, wynik sekcji zwłok wskazał na zatrucie lekami. Istniało wiele dowodów, że dziewczyna została zamordowana, jednak śledztwo zostało umorzone.

Katie Piper oblana kwasem z zemsty

Katie Piper rozstała się ze swoim narzeczonym w 2008 roku. Powodem tego była brutalna przemoc, jakiej się wobec niej dopuszczał. Nawet po rozstaniu, modelka nie mogła odetchnąć z ulgą – nadal była nachodzona i niepokojona telefonami.

Agnieszka Kotlarska – Miss International zamordowana przez psychofana

Agnieszka Kotlarska była pierwszą w historii Polką, która zdobyła tytuł Miss International. Mimo bardzo młodego wieku mogła pochwalić się współpracą z wieloma światowymi projektantami, na przykład Ralphem Laurenem i Calvinem Kleinem. Jej twarz pojawiała się na okładkach najbardziej znanych magazynów modowych. Kariera Agnieszki mogłaby trwać do dziś, gdyby nie Jerzy, jej psychofan…

Omaima Nelson – modelka poćwiartowała męża

Omaima Nelson była amerykańską modelką, egipskiego pochodzenia. Gdy miała tylko 23 lata, poznała swojego 56-letniego męża. Ślub odbył się po kilku spotkaniach. Przebieg wydarzeń Dziewczyna urodziła się i wychowała w Egipcie. W 1986 roku wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła karierę w modelingu. W październiku 1991 roku poznała swojego przyszłego męża-Billa Nelsona, mężczyzna pracował w […]

Zaginiona modelka odnaleziona po roku!

Sprawa zaginięcia brazylijskiej modelki Eloise Pinto Fontes co prawda zakończyła się, jednak to, czy jest to szczęśliwy finał, należy ocenić samemu. Kobieta odnalazła się po roku poszukiwań, błąkała się po slumsach. Bez wątpienia historia ta może dać nadzieję rodzinom, którzy wciąż szukają swoich bliskich.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl