Blog
Zaginieni Przed Laty

Morderstwo Lindsay Buziak

Morderstwo Lindsay Buziak. Lindsay Buziak została zamordowana 2 lutego 2008 roku w Vancouver w Kanadzie. Młoda, zakochana, pełna ambicji agentka nieruchomości, takimi słowami opisują ją bliscy. Kobieta była w związku z Jasonem Zailo, wywodzącym się z bogatej rodziny także zajmującej się sprzedażą nieruchomości.

Ojcowie bliźniaków. Zabójcza miłość!

Ojcowie bliźniaków. Zabójcza miłość! 6-letnie bliźniaczki ze Szwajcarii zaginęły. Cała Europa szukała tych bliźniaczek. O ich zaginięciu rozpisywały się wszystkie gazety, ich zdjęcia pokazywano w telewizji i Internecie, rozwieszano plakaty, ale w sprawie zaginięcia nie nastąpił żaden przełom.

Śmierć jak z horroru. Kim była Elisa Lam?

Śmierć jak z horroru. Kim była Elisa Lam? Wsiadła do hotelowej windy, dziwnie się zachowywała, zniknęła… Znaleziono ją na dachu w zbiorniku na wodę, nagą i martwą. Co się wydarzyło? Kim była Elisa Lam?

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zgwałcona i brutalnie pobita!

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zaginęła 8 kwietnia 2009 roku. Dziewczynka została brutalnie zgwałcona i zamordowana. Na koniec jej ciało bestia porzuciła pod stertą kamieni. Tori miała pękniętą wątrobę, połamane żebra, była brutalnie pobita.

Znęcali się nad dziećmi i wnukami

Jeffrey Baldwin

W 1998 r. Jeffrey Baldwin i jego troje rodzeństwa zostało zabranych spod opieki matki po tym, jak Katolickie Towarzystwo Pomocy Dzieciom zbadało zarzuty o molestowanie dzieci. Ich dziadkowie, Elva Bottineau i Norman Kidman, otrzymali prawną opiekę nad wnukami. 5-letni Jeffrey Baldwin ważył zaledwie 9 kg 30 listopada 2002 roku policja i ratownicy medyczni zostali wezwani […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl