Blog
Zaginieni Przed Laty

Tajemnicze zaginięcie rodziny Bogdańskich

Tajemnicze zaginięcie rodziny Bogdańskich. Od 20 lat nikt nie wie, gdzie jest pięcioosobowa, trzypokoleniowa rodzina, która wspólnie mieszkała w Starowej Górze, małej wiosce koło Łodzi w gminie Rzgów. Czy uda się rozwiązać śledczym tę nie lada zagadkę?

Karolina Kozicka została zamordowana- zabił bo przeżył zawód miłosny

Karolina Kozicka została zamordowana- zabił bo przeżył zawód miłosny

Karolina Kozicka z okolic Szczekocin zaginęła w 2005 roku.  18-latka została zamordowana przez znajomego. Podejrzany o zabójstwo twierdził, że nie ma ze sprawą nic wspólnego. Później jednak przyznał się do winy. Motywem brutalnej zbrodni był zawód miłosny. Jej ciało zakopał w lesie a dwa lata później wskazał miejsce, gdzie zakopał zwłoki. Grzegorz G. był już […]

Joanna Gibner- brutalnie zamordowana przez męża

Joanna Gibner- brutalnie zamordowana przez męża

Joanna Gibner zaginęła 13 września 1996 roku. Prawdopodobnie tego dnia kobieta pokłóciła się ze swoim mężem- Markiem W. Później zniknęła bez śladu. Jej poszukiwania trwały przez wiele  lat. Dziś wiemy, że dziewczyna została zamordowana przez męża, a jej ciało trafiło do jeziora Dywickiego.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl