Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginięcie Bianki Roty. Feralne wakacje na Kubie.

Zaginięcie Bianki Roty. Feralne wakacje na Kubie. Przed nami maluje się obraz zrozpaczonej starszej kobiety, matki dziecka, którego szuka od przeszło 30 lat. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, jaki ból nosi w sercu. Chociaż, patrząc na nią widać, że ma jeszcze nadzieję na przyjście takiego dnia, w którym będzie jej dane spotkać się córką.

Żądza narkotyków większa niż ludzkie życie

Żądza narkotyków większa niż ludzkie życie

Żądza narkotyków większa niż ludzkie życie! Kiedy 15 czerwca 1990 roku Linda Wallace wróciła do domu z pracy w Anaheim w Kalifornii, jej świat się zatrzymał. Na podłodze w łazience znalazła zakrwawione ciało swojej 9-letniej córki Autumn Wallace.

Tajemnica 325 metrów- Gdzie jest zaginiona Sylwia?

Tajemnica 325 metrów- Gdzie jest zaginiona Sylwia?

Tajemnica 325 metrów- Gdzie jest zaginiona Sylwia? 26 listopada 1999 roku Sylwia Iszczyłowicz zaginęła bez śladu. Miała wtedy zaledwie 9 lat. Intensywne poszukiwania nie przynosiły oczekiwanego efektu. Brano pod uwagę nawet to, że dziewczynka mogła paść ofiarą pedofila. Po latach Archiwum X dało rodzinie dziewczynki nadzieję na rozwiązanie jej tajemniczego zaginięcia.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl