BLOG

Została zabita przez męża w trakcie własnego wesela

Wesele zazwyczaj kojarzy się nam z muzyką, tańcem i dobrą zabawą. Tak oczywiście być powinno. W tej historii najszczęśliwszy dzień życia panny młodej, był jednocześnie jej ostatnim dniem. Kobieta została zabita przez świeżo poślubionego męża.

Chciała sprowadzić go na dobrą drogę

W październiku 2020 roku 36-letnia Oksana Poludentseva wyszła za mąż za 33-letniego Stepana Dolgikha. Mężczyzna poznał Oksanę rok wcześniej, kiedy odsiadywał wyrok za morderstwo oraz inne przestępstwa.

Para młoda / mirror.co.uk

Kobiecie nie przeszkadzała kryminalna przeszłość swojego wybranka. Doskonale wiedziała, że Stepan wielokrotnie łamał prawo. Oksana liczyła, że uda jej się zmienić ukochanego i sprowadzić go na właściwą drogę, jednak nie miała na to szansy. Parę godzin po złożeniu przysięgi została zabita przez agresywnego małżonka. Nikt z gości nie próbował powstrzymać pijanego 33-latka.

Została zabita na własnym weselu

Dolgikh otrzymał przepustkę w związku z planowanym ślubem. Krótko po opuszczeniu więziennych murów poślubił Poludentsevą. Ślub i wesele odbywało się w jednej z syberyjskich wsi. W trakcie zabawy pan młody stwierdził, że żona za dobrze bawi się z jednym z gości.

„Pan młody zaczął bić Oksanę przed domem. Chwycił ją za włosy, uderzył i wypchnął na ulicę, gdzie nadal bił ją po ciele i twarzy. Kiedy kobieta nie wykazywała żadnych oznak życia, 33-latek wrzucił ją do pobliskiego rowu.” – powiedział Kirill Petruszin, jeden ze śledczych prowadzących sprawę.

„Świadkowie zdarzenia z pewnością za bardzo bali się Stepana, żeby interweniować. Wezwali za to odpowiednie służby.” – dodał funkcjonariusz.

Rosyjska Gwardia Narodowa krótko po otrzymaniu zgłoszenia przyjechała na miejsce wesela, a pana młodego zatrzymano.

“Bił ją przez długi czas na oczach świadków i uderzał ją po całym ciele. W trakcie zatrzymania w pełni przyznał się do winy. Czy wykazał skruchę? Ciężko stwierdzić. Osobiście nie wydaje mi się, żeby okazał skruchę po tym co zrobił.” – przekazał prasie Petruszkin.

Niestety świeżo upieczonej małżonki nie udało się odratować. 33-latek przyznał się do zabójstwa. Zabójstwo żony tłumaczył jej „nieodpowiednim zachowaniem”. Zdaniem śledczych Oksana bez wątpienia nie wiedziała jak agresywny stawał się Stepan po alkoholu.

Stepan Dolgikh / dailymail.co.uk

Mężczyzna w dalszym ciągu przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na wyrok. Ze względu na kryminalną przeszłość mężczyzny, kara z pewnością będzie surowa.

Żródło:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8805763/Russian-bride-beaten-death-husband-jealous-rage-wedding-party.html

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-pan-mlody-zabil-zone-na-weselu/re8y1bb

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl