Blog
Zaginieni Przed Laty

Zabili 7-letnie dziecko. Ojczym nosił jego szczątki w skrzynce na narzędzia

Zabili 7-letnie dziecko, ojczym nosił jego szczątki w skrzynce na narzędzia

Zabili 7-letnie dziecko. Ojczym nosił jego szczątki w skrzynce na narzędzia. Chłopiec zmarł w wyniku zaklejenia ust taśmą izolacyjną. Brutalna zbrodnia z 2017 roku.

Zabili 7-letnie dziecko

Do dramatycznych scen niczym z mrocznego kryminału doszło w 2017 roku w Atenach. 7-letni chłopiec został bestialsko zamordowany, a jego oprawcami jak się okazuje, były bliskie mu osoby. To najgorsze, kiedy niewinne dzieciątko ginie z rąk najbliższych. Niestety takich historii jak ta jest coraz więcej.

2017 rok. 7-letni chłopiec nagle przepadł. Przestał pojawiać się w szkole, ale nic nie wzbudzało na początku obaw, ponieważ matka chłopca poinformowała wychowawcę, że jej syn wrócił ze swoim ojcem do Polski i tam będzie kontynuował naukę. Biologiczny ojciec chłopca to Polak, który przebywał cały czas na terenie Polski. Prawda jednak była okrutniejsza, niż można sobie wyobrazić.

 

Chłopiec został bestialsko zamordowany. Zmarł w wyniku zaklejenia ust taśmą izolacyjną. Następnie para ukryła zwłoki zamordowanego chłopca w specjalnie zabudowanym, betonowym grobie na terenie patio ich domu w ateńskiej dzielnicy Kypseli. Po jakimś czasie para dostała eksmisję… Rodzina przeprowadziła się do nowego domu. Ojczym chłopca, kiedy jeszcze trwały prace przy budowie nowego domu, zabrał szczątki dziecka z ogrodu. Nosił je ze sobą w skrzynce na narzędzia.

Zabili 7-letnie dziecko, ojczym nosił jego szczątki w skrzynce na narzędzia
zdjęcie ze strony news360.co.ke/

Aresztowanie opiekunów zamordowanego chłopca

Zabili 7-letnie dziecko, ojczym nosił jego szczątki w skrzynce na narzędzia
zdjęcie ze strony news360.co.ke/

 

Para została aresztowana po tym, jak policja została poinformowana, że chłopiec został zabity.

29-letnia Christina-Claudia Maniataki i jej 33-letni partner, z pochodzenia Polak w niedzielę 13 lutego 2022 roku stanęli przed sądem pod zarzutem zabójstwa swojego 7-letniego syna – poinformowała grecka prasa. Policja odkryła prowizoryczny grób na ich podwórku, w którym znaleziono zwłoki chłopca.

Ojczym chłopca podczas zeznań powiedział, że potraktował syna w ten sposób, ponieważ malec źle się zachowywał.

33-latek już wcześniej znęcał się nad dwójką swoich pasierbów oraz był uzależniony od narkotyków. Jedno z dwójki pozostałych dzieci trafiło pod opiekę placówki opiekuńczej, po tym, jak któregoś dnia pracownicy szkoły wykryli oznaki molestowania ośmioletniej dziewczynki.

 

Zeznania ojczyma chłopca mrożą krew w żyłach…

– Włożyłem mu do ust taśmę izolacyjną i jednocześnie zatkałem mu nos rękami, ponieważ chciałem go uspokoić. Ciągle sprawiał kłopoty – tak powiedział policjantom. – Gdy tylko zorientowałem się, że dziecko nie żyje, zrobiłem prowizoryczny „grób” z cegieł na dachu – dodawał.

Zabili 7-letnie dziecko, ojczym nosił jego szczątki w skrzynce na narzędzia
zdjęcie ze strony news360.co.ke

– Kiedy później eksmitowano nas z mieszkania, włożyłem jego kości do skrzynki z narzędziami i zabierałem je ze sobą, gdziekolwiek się udawałem, ponieważ przez jakiś czas byłem bezdomny – miał wyjaśniać zatrzymany. Jedno ze źródeł policyjnych cytowanych przez protothema.gr mówi o tym, że 33-latek m.in. dokładnie wskazał funkcjonariuszom, gdzie ukrył ciało.

Źródło: Zabili 7-latka. Polak nosił jego szczątki w skrzynce na narzędzia (msn.com)

Zabili 7-latka. Polak nosił jego szczątki w skrzynce na narzędzia – WP Wiadomości

Mama i chłopak „zamordowali syna, zaklejając usta i ukryli ciało w skrzynce z narzędziami, którą zabrał do pracy i nosił między domami” – News360

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię: Sky Metalwala. Czy matka ukrywa fakty o zaginięciu dwuletniego syna? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl