Blog
Zaginieni Przed Laty

Wpuściła byłego więźnia pod swój dach. Mężczyzna zgwałcił jej syna

Wpuściła byłego więźnia pod swój dach. Mężczyzna zgwałcił jej syna

Wpuściła byłego więźnia pod swój dach. Mężczyzna zgwałcił jej syna. Za dobre serce zapłacił, krzywdząc jej dziecko.

Wpuściła go do domu i skrzywdził jej syna

 

Po wyjściu z więzienia Piotr F. spędzał czas w domu mojej mamy, bo nie miał co ze sobą zrobić. Mama miała już dosyć i chciała się go pozbyć.

– Ale on powiedział, że się zabije, więc zlitowałam się i wzięłam go pod swój dach – relacjonuje słowa kobiety Fakt.pl.

– Nigdy nie byliśmy w związku. Miałam nadzieję, że jak już stanie na nogi, znajdzie sobie swoje mieszkanie. Początkowo wynajmowałam mu pokój w zamian za pomoc przy rąbaniu drewna. Później znalazł pracę, więc płacił mi czynsz.

Wpuściła byłego więźnia pod swój dach. Mężczyzna zgwałcił jej syna

Dom kobiety / Marek Dembski / fakt.pl

Dobre intencje kobiety zostały ukarane rodzinną tragedią. W związku z tym, że mężczyzna nie przyznał się, za co dokładnie odsiadywał wyrok, matka nie przypuszczała, że może skrzywdzić jej syna. Pedofil Piotr F. nie dość, że wykorzystywał chłopca, to jeszcze nagrywał to telefonem. Wkrótce dwunastolatek zaczął wykazywać częsty objaw bycia molestowanym – mało jadł.

 

Brat Piotra F. przerwał horror chłopca

Chłopiec nie chciał zjeść obiadu. Wolał coś słodkiego, ale schowaliśmy przed nimi czipsy. Zbuntował się i powiedział, że Piotr ma mu je oddać albo wyśle mamie nagranie. Nie dawało mi spokoju, o jakie nagranie chodzi. Dlatego w nocy przejrzeliśmy jego telefon. Rozpoznaliśmy głosy chłopca i Piotra… – opowiadał Faktowi brat pedofila.

Piotra F. zdemaskował rodzony brat, gdy któregoś dnia zboczeniec przyprowadził chłopczyka do domu swojej rodziny i tam go wykorzystał. To brat powiadomił policję i ukrócił męki dziecka.

Wpuściła byłego więźnia pod swój dach. Mężczyzna zgwałcił jej syna
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Matka Piotra F. wstydzi się, co wyrosło z jej syna. – Nie chcę go znać. Jestem wściekła. Gdybym go dorwała, to bym go własnymi rękami udusiła – mówiła w wywiadzie z mediami matka Piotra F.  – Prosiłam o wybaczenie za syna, bo sumienie nie daje mi spokoju – dodaje zdruzgotana matka.

Prokuratura ustaliła już, że podejrzany rzeczywiście kilkukrotnie obcował płciowo z małoletnim oraz dopuścił się innych czynności seksualnych. Poprzedni wyrok Piotr F. odbywał za przemoc seksualną wobec dzieci. Mężczyzna trafił do aresztu, grozi mu do 12 lat więzienia. Niestety nie posiadamy informacji czy zapadł już  wyrok w tej sprawie ?

 

Autor: ZPL

Zdjęcia: Marek Dembski / www.fakt.pl

Źródło: www.fakt.pl

Zgwałcił 12-letniego chłopca. Matka wyrzekła się syna pedofila (fakt.pl)

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr

zajebałbym cwela, poszedlbym siedziec za gowno ale zabiłbym go własnymi rekami !

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl