Blog
Zaginieni Przed Laty

Uprowadzona 40-latka była więziona przez dwa miesiące

Uprowadzona 40-latka była więziona przez dwa miesiące. W chwili odnalezienia miała liczne rany cięte na twarzy i była bardzo niedożywiona. Kim jest  sprawca?

Uprowadzona 40-latka

 

11 marca 2023 roku w godzinach popołudniowych policjanci z Dyersburga w stanie Tennessee otrzymali zgłoszenie. Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poinformował mundurowych, że został zaczepiony na ulicy przez wychudzoną i okaleczoną kobietę. Twierdził, że 40-latka powiedziała mu, że uciekła od porywacza. Kiedy funkcjonariusze policji dotarli na miejsce nie mieli żadnych wątpliwości co do tego, że kobieta przeszła przez istne piekło.

40-latka miała pociętą twarz i była bardzo niedożywiona. W chwili odnalezienia ważyła niecałe 45 kg.

Kobieta zeznała mundurowym, że była więziona przez około dwa miesiące w domu przy Ayers Street. Sprawca zamknął ją w szafie i wypuszczał z niej tylko raz dziennie na krótką chwilę. 40-latka nie miała dostępu do łazienki i była głodzona. Każda minuta jej życia była największym koszmarem jaki ją spotkał.

Pixabay.com

Porywacz

Jak się okazało porywaczem 40-latki był jej partner 30-letni Brenton Bell. Kobieta była w związku z nim przez jakiś czas, ale postanowiła od niego odejść po tym jak 30-latek zaczął się nad nią znęcać w każdy możliwy sposób. W zemście Bell porwał 40-latkę i więził ją siłą, bił i głodził.

Mundurowi zatrzymali oprawcę cztery dni po odnalezieniu kobiety. Brenton usłyszał już zarzut porwania. 40-latka została przewieziona do West Tennessee Healthcare Dyersburg, tam została udzielona jej pomoc.

 

Źródło: Dwa miesiące koszmaru. Kobieta została uprowadzona i zamknięta w szafie (msn.com)

USA: Dwa miesiące była więziona w szafie. Znaleźli ją z pociętą twarzą (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl