BLOG

Sprawa zaginięcia mamy Kamila Wójtowicza

Po raz kolejny dzięki naszym Czytelnikom, w zaledwie kilka godzin, udało się sprowadzić sprawę zaginięcia na właściwe tory.

Po ponad dwóch dekadach, pomocy merytorycznej w weryfikacji jednej z wersji udzieli pan Szymon Wochal – prowadzący program Magazyn 997. W przeszłości zajmował się on już sprawą odnalezienia zwłok kobiety NN w studzience w Żywcu.

 

 

Między innymi ten trop był wskazywany przez babcię pana Kamila i dzięki naszemu Czytelnikowi udało się połączyć te dwie kwestie. Wiele wskazuje, że odnaleziona w 1999 roku kobieta, pochowana w bezimiennym grobie, to Agnieszka Wójtowicz. Aby to potwierdzić będzie konieczna ekshumacja szczątków i badanie DNA.

 

“Madam N.N.”

 

Takie testy mogły być wykonane już w 1999 roku, lecz jak dziś przyznała babcia pana Kamila, przerosły ją procedury i widmo kosztów takich badań. Starsza, niezaznajomiona z policyjnymi procedurami kobieta, odpuściła, wierząc, że właśnie dowiedziała się o śmierci swojej córki.

Niezwłocznie po tym, jak skontaktowaliśmy się z panem Szymonem, ten skierował sprawę na właściwe tory. Między innymi rozmawiał z Prokuratorem Okręgowym i już jutro (28 stycznia) odbędzie się spotkanie w tej sprawie. W swoich działaniach pan Wochal będzie skupiał się na doprowadzeniu do testu DNA oraz ewentualne przeniesienie szczątków na cmentarz w Złotoryi.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie naszym Czytelnikom, być może dzięki Wam syn będzie mógł zapalić znicz na grobie mamy.

Dziękujemy również panu Szymonowi Wochalowi za błyskawiczną i profesjonalną pomoc panu Kamilowi.

Będziemy informować o dalszych losach sprawy.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl