BLOG

Poszukiwania Andrzeja Cichockiego wciąż trwają!

Rok i trzy miesiące. Tyle czasu minęło od zaginięcia Andrzeja Cichockiego. 30 listopada 2019 roku mężczyzna wyszedł ze swojego domu we wsi Kołoząb w okolicach Płońska. Jego ubiór, ani zachowanie nie wskazywały, by planował udać się daleko od domu. Mimo to, od tego czasu rodzinie nie udało się z nim skontaktować i ustalić jego aktualnego miejsca pobytu. W związku z tym, żona i synowie zaginionego podjęli wszystkie możliwe kroki, aby go odszukać.

Policja rozpoczęła poszukiwania Andrzeja 3 grudnia 2019 roku.

Niemal natychmiast lokalne media ogłosiły jego zaginięcie. Wsparcie okazała także Straż Pożarna, oraz sąsiedzi mężczyzny. Bez wątpienia, ich zaangażowanie dało wyraz troski i poczucia wspólnoty z rodziną Cichockich.

7 grudnia, nad brzegiem rzeki Wkry, około 2 km od domu zaginionego,  znaleziono jego czapkę i buty. W związku z tym, strażacy podjęli próbę przeszukania dna rzeki i jej okolicy. Mimo to, ich wysiłek nie przyniósł rezultatu. Niestety, okazał się to jedyny, i do tej pory ostatni ślad, który pozostawił po sobie mężczyzna.

Po 9 miesiącach bezskutecznych poszukiwań, rodzina Andrzeja wystosowała dramatyczny apel.  Oferowali oni nagrodę w wysokości 10.000 zł za wskazanie miejsca pobytu zaginionego, lub też jego ciała. Wyjaśnienie zniknięcia bliskiej osoby z pewnością przyniosłoby ulgę żonie i synom mężczyzny.  Dotychczas jednak nawet ten krok nie pomógł w poszukiwaniach mieszkańca Kołozębia.

Zrozpaczona rodzina w dalszym ciągu szuka mężczyzny. Andrzej Cichocki ma 66 lat, 165 cm wzrostu i jest otyły. Ma krótkie, siwe włosy i niebieskie oczy. W dniu wyjścia z miejsca zamieszkania miał na sobie ciemnoszare dresowe spodnie, brązowy zasuwany sweter oraz czarną kurtkę z polaru. Jego obuwie można określić jako buty robocze- gumofilce. Zaginiony założył także czarną czapkę z siwym paskiem.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu Andrzeja, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 793 015 155 lub 500 179 756Policja gwarantuje, że zweryfikuje każdą przekazaną informację, a zgłaszającemu zostanie zapewniona anonimowość.

Andrzej Cichocki

Fot.  Zaginiony Andrzej Cichocki

Źródła:

  1. plonszczak.pl
  2. mazowiecka.policja.gov.pl

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl