BLOG

Poszukiwani za zabójstwo 29-latka na Nowym Świecie wciąż na wolności

Poszukiwani za zabójstwo na Nowym Świecie
Poszukiwani za zabójstwo 29-latka na Nowym Świecie wciąż na wolności. Wiesz gdzie przebywają? Wydano za nimi list gończy. Publikujemy wizerunek sprawców.

Poszukiwani za zabójstwo 29-latka na Nowym Świecie

Kochani kolejny raz zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Być może ktoś wie gdzie przebywają poszukiwani listem gończym mężczyźni, którzy zamordowali 29-latka.

Policjanci Komendy Rejonowej Policji Warszawa I na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie poszukują Łukasza Goławskiego lat 27  i  Sebastiana Włodarczyka lat 23. Mężczyźni są podejrzani o brutalne zabójstwo przy ul. Nowy Świat 30 w Warszawie. Do zdarzenia doszło w nocy z 7 na 8 maja 2022 roku.

Poszukiwani za zabójstwo na Nowym Świecie
Sebastian Włodarczyk

Działając w zamiarze bezpośrednim, wspólnie i w porozumieniu Sebastian Włodarczyk l.23 zam. Warszawa i Łukasz Goławski l. 27 zam. Warszawa zaatakowali ostrym narzędziem 29-letniego Macieja. Ranny mężczyzna wszedł do jednego ze sklepów. Niestety nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł od zadanych mu ran ostrym narzędziem. Poszkodowany padł ofiarą, ponieważ stanął w obronie kobiet, zaczepionych przez grupę mężczyzn.

Poszukiwani za zabójstwo na Nowym Świecie
Łukasz Goławski

 

Łukasz G.  i Sebastian W. cały czas ukrywają się przed organami ścigania. Publikujemy wizerunek poszukiwanych.

Za ukrywanie sprawców lub pomaganie im w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art.239 par 1 KK)

Osoby posiadające informacje dotyczące tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Oficerem Dyżurnym KRP Warszawa I, nr tel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie nr tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112. Oczywiście Każdy może liczyć na anonimowość w tej sprawie.

Poniżej nagranie:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl