BLOG

Porwanie ? Czy umyślna ucieczka

Sprawa dotyczy Tabithy Danielle Tuders, zaginionej 16 lat temu.
13- letnia Tabitha ostatni raz widziana była 29 kwietnia 2003 roku w Nashville w stanie Tennessee.
O 7:00 rano obudził ją tata. Kiedy wychodził do pracy, oglądała TV.
O 8:00 powinna wsiąść do szkolnego autobusu.

 

Szkoła


Świadkowie widzieli ją w drodze na przystanek… Szła spacerkiem, przeglądając jakieś dokumenty. Dziewczynka nie wsiadła do autobusu i nie dotarła do oddalonej o 2 kilometry szkoły.
Rodzice skontaktowali się ze szkołą ok 18:00, kiedy córka nie wróciła do domu. Po otrzymaniu informacji, że Tabitha nie zjawiła się w szkole, zawiadomili policję.

 

Zaginięcie 

Dziewczynka nie miała żadnych powodów do ucieczki. Była dobrą uczennicą, udzielała się w kościelnym chórze Baptystów Eastland, nie wagarowała –  jej frekwencja była wysoka, prawdopodobnie nie miała chłopaka.

Za 2 tygodnie miała odwiedzić park rozrywki SIX FLAGS OF AMERICA w stanie Kentucky, czym była bardzo podekscytowana.

Zaginiona Tabitha Danielle Tuders

W domu zostawiła wszystkie ubrania, kosmetyki i 20 dolarów w gotówce. Jej rodzice i rodzeństwo zostali zbadani wariografem, co potwierdziło, że nie mieli związku z jej zniknięciem.

Świadkowie

Chłopiec z sąsiedztwa zeznał policji, że widział Tabithę wsiadającą do czerwonego auta z afroamerykańskim mężczyzną w wieku 30-40 lat w czapce z daszkiem. Słowa chłopca nie znalazły potwierdzenia, ale psy podjęły trop na trasie, którą wskazał. Były chłopak starszej siostry Tabithy odpowiadał opisowi kierowcy, ale policja nigdy nie była w stanie połączyć go z jej zniknięciem.

Rodzice uważają, że dziewczynka nie wsiadłaby do samochodu z nikim obcym. Psy zgubiły trop w miejscu opisywanym jako aleja (nie mogę znaleźć informacji co to za miejsce), choć ponoć przyjaciele dziewczyny mówią, że nigdy nie poszłaby tam sama.

Szyfr

Kartka znaleziona w pokoju dziewczynki może mieć związek z jej sprawą. ” TDT- N-MTL” TDT ” to inicjały Tabithy.


Inicjały drugiej osoby są nieznane.
Znaleziono również wizytówkę Tabithy z adresem, numerem telefonu i hasłami “zadzwoń do mnie” i         “sexowna dziewczyna.” Drugie hasło zostało przekreślone i przepisane jako “ghetto girl”.
Okazało się, że kartka miała związek z jej przyjacielem, a nie z jej zniknięciem. Po przeszukaniu komputera nie znaleziono niczego, co mogłoby pomóc w rozwiązaniu sprawy. Wiadomo tylko, że nastolatka często odwiedzała w internecie czaty.

Zaginiona Tabitha Danielle Tuders

Podejrzany

Martin Tim Boyd ( zwróćcie uwagę na MT na karteczce, nie pasuje tylko to L ) został aresztowany za próbę zwabienia 11-latki do auta 4 miesiące przed zaginięciem Tabithy ( kilka przecznic od jej domu ). Powiązano go ze sprawą z uwagi na podobieńswto działania i wygląd  podany przez świadka, nie zgadzał się tylko wiek. Martin miał 19 lat w dniu zaginięcia Tabithy. Z braku dowodów został usunięty z listy podejrzanych.

Doniesienia

30 października 2003 kierowca ciężarówki z Linton w stanie Indiana zgłosił, że widział Tabithę w towarzystwie mężczyzny i innej nastolatki. Dziewczyna wyglądająca jak Tabitha była bojaźliwa i zdenerwowana. Pracownik hotelu w Linton również zgłosił policji, że widział Tabithę z inną nastolatką i mężczyzną. Informacje te nie zostały potwierdzone, ale niepokojące jest to, że świadkowie widzieli dziewczynki w październiku, a w sierpniu – kilka miesięcy po zaginięciu Tabithy – zaginęła inna nastolatka, 11-letnia Heaven Ross.

Zaginiona Tabitha Danielle Tuders

Dziewczynka także zniknęła w drodze do szkoły w Alabamie ( odległość między miejscami zamieszkania dziewczyn jest duża, ale policja łączyła te przypadki). Najgorsze jest to że szczątki Heaven odnaleziono 3 lata później.

Anonim

W 2011 roku rodzina otrzymała anonimowy list z Kalifornii z informacją, że tam mieszka Tabitha. Ustalono, że była to Escort Girl z Las Vegas, która używała fałszywych imion i nazwisk: Brie, Tori i Lisa Piasecki.
Adwokat rodziny odnalazł kobietę i połączył fakty. Tabitha i Brie mają podobne znamię na brzuchu, podobne usta, oczy.

Brie ma tatuaż TASOS. Czy może to oznaczać TABITHA S.O.S?
“Twoje oczy, nigdy się nie zmieniają. Możesz nosić szkła, zmienić kolor, ale nigdy nie możesz zmienić swoich oczu” – powiedział Bo Tuders.

Progresja wiekowa

Tudersowie udali się do Las Vegas, ale z jakichś przyczyn odmawiano im wstępu do miejsca pobytu dziewczyny.  FBI  twierdzi, że przesłuchiwała Brie. Powiedziała im, że jej prawdziwym imieniem jest Lisa Piasecki, mieszka na Florydzie i dostarczyła próbki DNA. Mimo tego Tudersowie chcieli się z nią spotkać. Do spotkania jednak nigdy nie doszło.

Sprawa Tabithy pozostaje nierozwiązana. Śledczy nie są pewni, co się z nią stało, ale uważają, że jest w niebezpieczeństwie.
Wierzę, że tę sprawę kiedyś uda się wyjaśnić.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl