Blog
Zaginieni Przed Laty

Pięć osób przetrzymywało, biło i dręczyło 26-latka

Pięć osób przetrzymywało, biło i dręczyło 26-latka. Koszmar młodego mężczyzny na domówce. Oprócz pobicia i przetrzymywania oprawcy chcieli wyłudzić pieniądze!

Pięć osób przetrzymywało, biło i dręczyło na domówce 26-latka

Do wstrząsającego zdarzenia doszło 13 kwietnia 2022 roku. 26-letni mężczyzna z Piotrkowa Trybunalskiego został zaproszony przez koleżankę na domówkę, która miała miejsce w sąsiedniej miejscowości. Podczas imprezy 26-latek został brutalnie pobity przez osoby, które były uczestnikami tej imprezy. Mężczyzna próbował uciec, ale oprawcy siłą go przetrzymywali i dręczyli ze szczególnym udręczeniem.

14 kwietnia 2022 roku policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego otrzymali zgłoszenie, że pięć osób przetrzymywało i dręczyła 26-latka.

Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna poszedł na domówkę do swojej znajomej w Piotrkowie. W mieszkaniu był jeszcze 35-letni znajomy koleżanki, która zaprosiła 26-latka na tę imprezę. Wiadomo, że 35-latek w pewnym momencie poprosił 26-latka, aby zwiózł ich do kolegi, który mieszka w sąsiedniej gminie Moszczenica. Mężczyzna nic nie podejrzewając, za namową znajomej, zgodził się wykonać kurs i wtedy rozpoczął się koszmar młodego chłopaka.

Brutalne pobicie

Kiedy trójka znajomych osób dotarła do mieszkania, było tam jeszcze trzech mężczyzn. Czy wszystko było zaplanowane przez sprawców? A zaproszenie było tylko podstępem?

Pięć osób przetrzymywało, biło i dręczyło 26-latka
zdjęcie ze strony Fakt.pl

„W trakcie spotkania oprócz 26-latka wszyscy spożywali alkohol. W pewnym momencie 29-latka zaczęła bić 26-letniego piotrkowianina. Po chwili kompani od kieliszka również zaczęli bić pokrzywdzonego, a także strasząc go, kazali mu robić szczególnie udręczające rzeczy. Nie pozwalali również na opuszczenie mieszkania” – relacjonuje policja w wywiadzie z mediami.

29-latka zabrała pokrzywdzonemu mężczyźnie kartę bankomatową, a 41-latek dowód osobisty. Następnego dnia 41, 35 i 29-latka nakazali 26-latkowi, by ten  skontaktował się z firmą udzielającą pożyczki i złożyć wniosek o kredyt na 5 tys. złotych. Po otrzymaniu kredytu 26-latek miał oddać pieniądze swoim oprawcom. Przetrzymując siłą mężczyznę, kazali mu wsiąść do jego volkswagena i pojechać do siedziby firmy. Aby mężczyzna nie miał możliwości ucieczki, do placówki wszedł z nim 41-letni oprawca. Pozostała grupka sprawców czekała w samochodzie.

„Okazało się jednak, że 26-latek nie ma możliwości wzięcia kredytu. Chcąc się uwolnić z rąk oprawców, oświadczył, że mogą z nim pojechać do domu, a pieniądze pożyczy od członka rodziny. 41-latek ponownie wszedł z przetrzymywanym mężczyzną do jego mieszkania. W rodzinnym domu 26-latka znajdowała się matka mężczyzny, która rozumiejąc sytuację, w której znalazł się jej syn, pogoniła z domu 41-latka, strasząc go policją.” – informuje policja media.

Zatrzymanie sprawcy

Tego samego dnia policjanci otrzymali zgłoszenie od anonimowego rozmówcy, że na terenie gminy Moszczenica jeździ volkswagen, a kierowca najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu. Policjanci od razu udali się we wskazany rejon.

„Będąc na miejscu, zauważyli golfa wjeżdżającego na posesję. Z pojazdu wysiadł 35-letni piotrkowianin, który był nietrzeźwy. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwa został zatrzymany i trafił do policyjnej celi” informuje media policja.

W tym samym czasie na teren posesji przyjechały kolejne patrole. W jednym z mieszkań policjanci odnaleźli właściciela mieszkania, w którym 26-latek był przetrzymywany. 41-latek również został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Tego samego dnia zatrzymano resztę  sprawców, którzy również trafili do aresztu. Łącznie zostało zatrzymanych pięć osób.

Sprawcy pobicia 26-latka usłyszeli zarzuty

Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem oraz naruszenia narządów ciała. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, ale nie mniejszą niż 3 miesiące pozbawienia wolności. 29-latka odpowie również za kradzież karty bankomatowej, które to przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności oraz za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego, które zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. 41 i 35-latek odpowiedzą też za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego, a 35-latek odpowie też za kradzież pojazdu w warunkach tzw. recydywy. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 7 i pół roku pozbawienia wolności oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości, które zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratora wobec 29, 35, 35 i 41-latka sąd zastosował trzymiesięczny areszt. O dalszym losie przestępczej piątki wkrótce zadecyduje sąd.

Źródło: Horror na domówce! Pięć osób biło i dręczyło 26-latka. Co kazali mu zrobić na sam koniec? (msn.com)

Łódzkie. Horror podczas domówki. 26-letni mężczyzna bity i dręczony (fakt.pl)

Znajoma wzięła go na domówkę, tam go uwięzili. Pięć osób biło go i dręczyło, potem miał wziąć dla nich kredyt | Kryminalki.pl | Wiadomości kryminalne. Informacje policyjne. Prawdziwi przestępcy i wypadki

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl