BLOG

Morderstwo Barbary Lebiedzińskiej zbliża się do rozwiązania

Brutalna zbrodnia, o której pisaliśmy w 2018 roku, zbliża się do rozwiązania. Archiwum X zebrało wystarczającą ilość materiału dowodowego by dokonać ekstradycji z USA głównego podejrzanego Krzysztofa L.

Przypomnijmy: do morderstwa doszło 16 lipca 2000 r. w Surażu, na Podlasiu, w domu ofiary. Sprawca najpierw przez godzinę tłukł taboretem ofiarę, a następnie podłożył ogień pod budynek. W spalonym domu odkryto zwłoki ze złamaną żuchwą, potłuczoną głową, połamanymi żebrami, a jedno z nich przebiło płuco…

Barbara Lebiedzińska mieszkała na co dzień w USA i uchodziła za zamożną kobietę. Z miejsca zbrodni nie zginęły jednak żadne kosztowności, a sprawca najprawdopodobniej był znany ofierze i wpuszczony do domu dobrowolnie.

Po dwudziestu latach zapowiada się przełom w sprawie – Archiwum X zebrało wystarczającą ilość materiału dowodowego by dokonać ekstradycji z USA głównego podejrzanego Krzysztofa L. Ofiara była żoną brata ojca Krzysztofa, czyli tzw. stryjenką.

Za pomoc w ujęciu mordercy żony Stanisław Lebiedziński wyznaczył 10 tysięcy dolarów nagrody.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

[…] sprawie brutalnego morderstwa Barbary Lebiedzińskiej pisaliśmy już w styczniowym artykule.  Wówczas podejrzanym był Krzysztof L. Dzisiaj natomiast jest już pewne, że to on był […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl