Blog
Zaginieni Przed Laty

Mężczyzna chciał porwać dwie dziewczynki

Mężczyzna chciał porwać dwie dziewczynki w wieku 12 lat. Gest jednej z nich zauważyła obca kobieta, która niezwłocznie powiadomiła policję. Dzięki temu udało się schwytać porywacza.

Mężczyzna chciał porwać dwie dziewczynki

Do zdarzenia doszło w czerwcu 2022 roku na Florydzie w niewielkim i spokojnym miasteczku Fish Hawk. Nieznany mężczyzna zwrócił na siebie uwagę u stojącej w progu kościoła kobiety. Mężczyzna dziwnie się zachowywał i był bardzo agresywny wobec dziewczynek… Jedną z nich uderzał w głowę, drugą mocno trzymał i cały czas ciągnął za sobą. Kobieta natychmiast podeszła do mężczyzny, on jednak zakłopotany zaczął się tłumaczyć…

-Właśnie się tu przeprowadziliśmy, chcemy tylko się rozejrzeć po okolicy.

Kobieta jednak od samego początku nie ufała mężczyźnie, ponieważ jego zachowanie wobec dzieci było zbyt agresywne, postanowiła się przyjrzeć dyskretnie dziewczynkom. Wtedy jedna z nich poprosiła cichutko:

 -Proszę, pomóż mi, to nie jest mój tata.

To właśnie wtedy kobieta była już pewna, że dziewczynki znalazły się w ogromnym niebezpieczeństwie. Zaproponowała mężczyźnie, że pokaże im lokalny kościół i przedstawi społeczności, skoro dopiero się przeprowadzili w te okolice. Mężczyzna jednak zaczął coś podejrzewać i natychmiast w panice zaczął się oddalać. Kobieta natychmiast powiadomiła policję o całym zajściu.

Zarzuty i zatrzymanie

37-letni David Daniels po niedługim czasie został zatrzymany przez policję, pod dwoma zarzutami próby porwania dziewczynek oraz ich molestowania.

Kobieta, która uratowała dziewczynki, powiedział w wywiadzie z mediami:

-Nie chcę za to żadnych podziękowań. Nie chcę być bohaterką. Zrobiłam tylko to, co, mam nadzieję, każdy zrobiłby dla swoich dzieci.

Oprawca przebywa obecnie w areszcie w więzieniu Hillsborough County Jail. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji kobiety, dziewczynki zostały uratowane.

ŹRódło: Chciał porwać dwie dziewczynki. Gest jednej z nich zauważyła obca kobieta (edziecko.pl)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl