BLOG

Menedżerka Kardashianek zaginęła. Odnaleziono jej ciało.

Menedżerka Kardashianek zaginęła w grudniu 2021 roku. Jej ciało odnaleziono w samochodzie. Kobieta została zamordowana. Siostry Kardashianek wydały oświadczenie!

Menedżerka

Angie Kukawski zaginęła 22 grudnia 2021 roku, a 23 grudnia 2021 roku znaleziono jej zwłoki w samochodzie. 55-latka była menadżerką członków słynnego rodu Kardashianów.

Menedżerka Kardashianek zaginęła. Odnaleziono jej ciało.
Pixabay.com

Policja z Los Angeles ma już podejrzanego!? Głównym podejrzanym jest jej partner, którego już zatrzymano. Samochód, w którym znaleziono ciało zamordowanej kobiety, znajdował się godzinę jazdy od Los Angeles, czyli miejsca jej zamieszkania. Z ustaleń policji wynika, że Jason Barker zabił swoją partnerkę Angie w domu, następnie przetransportował jej zwłoki z dala od miejsca morderstwa. W TMZ pojawiło się oświadczenie napisane przez członków klanu Kardashian:

-Angela naprawdę była najlepsza. Troszczyła się o każdego z nas i sprawiała, że zdarzały się rzeczy niemożliwe. Będziemy za nią bardzo tęsknić i przesyłamy nasze szczere kondolencje jej rodzinie i bliskim w tym trudnym czasie.

Menedżerka Kardashianek zaginęła. Odnaleziono jej ciało.
zdjęcie ze strony www.msn.com/ jedna z sióstr Kardashianek

Niestety zdjęcia zamordowanej Angie Kukawski nie publikujemy.

Prokurator okręgowy jako narzędzie zbrodni podał nóż, miała zostać zamordowana z premedytacją i z zamiarem spowodowania okrutnego i ekstremalnego bólu.

Niestety to kolejna wstrząsająca sprawa związana z morderstwem, gdzie głównym podejrzanym był partner denatki. Ostatnio pisaliśmy o głośnej sprawie zaginionej Gabby Petito. Okazało się, że zbrodni dokonał jej chłopak, który później popełnił samobójstwo.

Więcej o Gabby przeczytacie można tutaj: Wiadomo, jak zmarł narzeczony Gabby Petito. Są wyniki sekcji zwłok

Szukając zaginionej Gabby Petito, znaleziono dziewięć innych ciał (zaginieniprzedlaty.com)

Źródło: Menedżerka Kardashianek została zamordowana. Jej ciało znaleziono w samochodzie. Siostry wydały oświadczenie (msn.com)

Menadżerka Kardashianek zamordowana! Policja ma podejrzanego! – dzienna.pl – Twoja dzienna dawka informacji z kraju i świata

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Lecz. Ponieważ. Dlatego.

Może zainteresować Cię:  Porwana i zamordowana przez policjanta? Sprawa Sarah Everard. (zaginieniprzedlaty.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! 

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl