Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Stanisław Majka?

Stanisław Majka Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w Internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Stanisława Majki. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Brak jakichkolwiek wieści

W Internecie brakuje jakichkolwiek informacji o tym, w jaki sposób zaginął Stanisław Majka. Na stronie “Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie” zamieszczono jedynie, że Pan Stanisław przepadł bez wieści 26 marca 2000 roku, w wieku 40 lat. Mężczyzna mieszkał w miejscowości Krzesławice, w województwie małopolskim.

Rysopis

Jak wynika z rysopisu policyjnego, Pan Majka miał około 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne oczy, krótkie, czarne włosy. Cechą charakterystyczną mężczyzny były widoczne braki w uzębieniu oraz blizna po ranie ciętej na łydce.

Stanisław Majka
Zaginiony Stanisław Majka

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę zimową jasną dł. 3/4, jasny sweter w zielone wzory, brązowe spodnie, koszulę jasno-niebieską oraz brązowe półbuty.

Kontakt

Wszelkie informacje o zaginionym, prosimy zgłaszać KK KPP Myślenice Referat Operacyjno-Rozpoznawczy, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109
telefon: (0-12) 615 5510, email: dyzurnykwp@malopolska.policja.gov.pl.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

http://www.ktokolwiekwidzial.pl/

Dziękuję, przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl