Blog
Zaginieni Przed Laty

Kraków. Policja poszukuje sprawcy gróźb na tle narodowościowym.

Kraków. Policja poszukuje sprawcy gróźb na tle narodowościowym

Kraków. Policjanci poszukują sprawcy gróźb na tle narodowościowym, który napadł na mężczyznę i groził mu nożem. Mundurowi opublikowali jego wizerunek z prośbą o pomoc w jego rozpoznaniu. Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Kraków

Do zdarzenia doszło 31 maja 2021 roku około godziny 17:00 przy ul. Twardowskiego w Krakowie. Niezidentyfikowany mężczyzna groził Białorusinowi pozbawieniem życia z powodu jego przynależności narodowej, wykorzystując przy tym nóż. Dodatkowo użył również wobec poszkodowanego gazu pieprzowego. Wszystko z powodu tego, że poszkodowany jest obywatelem innego kraju. Świadkowie zdołali zrobić napastnikowi zdjęcie i stąd mundurowi posiadają jego wizerunek.

Kraków. Policja poszukuje sprawcy gróźb na tle narodowościowym
Fot. Poszukiwany mężczyzna

– Do tej pory nie wpadliśmy na trop sprawcy, dlatego prosimy o pomoc mieszkańców, być może ktoś rozpozna tego mężczyznę na zdjęciu. Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy, groził obcokrajowcowi pozbawieniem życia, trzymał nóż, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Świadkom udało się zrobić jego zdjęcie, stąd mamy jego wizerunek – wyjaśniał młodszy inspektor Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Kraków. Policja poszukuje sprawcy gróźb na tle narodowościowym
Fot. Poszukiwany mężczyzna

Za składanie gróźb pozbawienia życia przy użyciu noża wobec mężczyzny z powodu jego przynależności narodowej, a także za użycie wobec niego gazu pieprzowego napastnikowi grozi do pięciu lat więzienia.

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu mężczyznę i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji V w Krakowie pod numerem telefonu 47 83-52-916 lub za pośrednictwem numeru alarmowego 112.

 

Źródło:Poznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc – Aktualności – LoveKraków.pl (lovekrakow.pl)

Komisariat V w Krakowie poszukuje sprawcy gróźb na tle narodowościowym. Publikujemy jego wizerunek – Komunikaty – Policja Małopolska

Groził Białorusinowi nożem. Krakowska policja prosi o pomoc… – Telewizja Tarnowska.tv

Kraków. Policja szuka mężczyzny, który groził nożem obcokrajowcowi z Białorusi i użył gazu. Publikuje zdjęcie – TVN24

Wyjął nóż i groził, że zabije. Użył gazu. Policja poszukuje sprawcy napadu na tle narodowościowym | Kraków w Pigułce (krakowwpigulce.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl