Blog
Zaginieni Przed Laty

18-letnia Ukrainka zgwałcona w ośrodku dla uchodźców!

18-letnia Ukrainka zgwałcona w ośrodku dla uchodźców! Kobiety i dzieci uciekają z kraju objętym wojną, jednak ich koszmaru nie ma końca. Zaginięcia dzieci, gwałty, coraz częściej słyszymy o takich sytuacjach.

18-letnia Ukrainka zgwałcona

Długo zastanawiałam się, czy pisać o tej sprawie… Co mnie jednak przekonało? Niedawno na naszej stronie pojawił  się artykuł, gdzie opisywaliśmy sprawę mężczyzny, który przyjął pod swój dach uciekającą przed wojną 19-letnią Ukrainkę, by jej pomóc. Zabrał ją do swojego domu i brutalnie zgwałcił. Polak został zatrzymany, jednak sąd bardzo szybko zmienił kwalifikację czynu. Zamiast artykułu 197 kodeksu karnego, miał zostać wzięty pod uwagę “lżejszy” artykuł 199. Ostatecznie sąd zdecydował, że oskarżony nie trafi za kratki, a tylko będzie miał dozór policyjny.

Paragraf 197: Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Paragraf: 199: Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

18-letnia Ukrainka zgwałcona w ośrodku dla uchodźców!
zdjęcie ze strony www.planeta.pl

 

Ucieczka przed wojną

W Polsce przyjmuje się osoby uciekające przed wojną wyjątkowo ciepło, ale nie każdy spotyka na swojej drodze uczciwego człowieka. Zdarza się, że uciekające kobiety, nastolatki natrafiają na potwory w ludzkiej skórze.
To kolejna sytuacja, gdzie ofiarą padła młoda kobieta. Do tego potwornego zdarzenia doszło na statku hotelowym „Oscar Wilde”, częściowo zaadaptowanym obecnie na ośrodek dla uchodźców. Oprócz gości, którzy płacili za pobyt na statku, mieszkało tam ok. 25 uchodźców. Jak się okazało, nie wszyscy z nich pochodzili z Ukrainy.
18-letnia Ukrainka przebywającą w ośrodku dla uchodźców w Duesseldorfie została zgwałcona. Gwałciciele pochodzili z Iraku i Nigerii, wydawać by się mogło, że powinni mieć empatię względem osób oderwanych od swojego domu. Niestety, zadziałały w nich wyłącznie obmierzłe instynkty bestii. Do gwałtu doszło 6 marca 2022 roku.

Gwałciciele

Gwałciciele mają 26 i 37 lat. Mężczyźnie posiadali ukraińskie paszporty. Policja rozpoczęła równolegle dwa dochodzenia. Jedno będzie dotyczyło gwałtu na 18-letniej obywatelce Ukrainy. W przypadku drugiego, śledczy będą starali się ustalić, jak dwaj przybysze z Afryki uzyskali paszporty ukraińskie.

Twarda i szybka kara, po której następuje deportacja, to jedyny język, jaki rozumieją tacy sprawcy

– powiedział szef policji Heiko Teggatz w rozmowie z “Bildem”.

Zgwałcona Ukrainka teraz ucieka z Niemiec do Polski, ponieważ boi się tam przebywać.

pixabay.com

Miejmy nadzieję, że tamtejsze władze okażą się bardziej wyrozumiałe niż nasze sądy i uznają, że gwałt na kobiecie jest okrutną zbrodnią i traumą na całe życie, której ofiara nigdy się nie pozbędzie. Miejmy również nadzieję, że gwałciciele zostaną solidnie ukarani, żadna kobieta nie powinna doznać takiego koszmaru.

Tutaj można poczytać o gwałcie na 19-letniej Ukraince: Nowe fakty w sprawie gwałtu na Ukraince! (zaginieniprzedlaty.com)

Źródło:  18-letni Ukrainka ZGWAŁCONA w ośrodku dla uchodźców (msn.com)

18-letnia Ukrainka ZGWAŁCONA w ośrodku dla uchodźców 16-03-2022 – Planeta

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl