Blog
Zaginieni Przed Laty

Przetrzymywali ją siłą, brutalnie torturowali i gwałcili

Przetrzymywali ją siłą, brutalnie torturowali i gwałcili. Pięciu oprawców zgotowało piekło 34-latce. Znęcali się nad nią ze szczególnym okrucieństwem.

Przetrzymywali ją siłą

Początkiem lutego 2023 roku 34-latka poznała grupę pięciu mężczyzn, którzy zaprosili ją na imprezę do mieszkania na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Nawet przez krótką chwilę kobieta nie pomyślała, że za chwilę nowo poznani mężczyźni zamienią jej życie w piekło…

Na początku imprezy nic nie wskazywało na to co ma za chwilę się stać. Wszyscy wspólnie pili alkohol aż w pewnej chwili impreza zmieniła się w koszmar. Jeden z mężczyzn zamknął drzwi na klucz. Nowi znajomi 34-latki stali się bardzo agresywni i w pewnym momencie zaatakowali ją.

Kobieta była bita pięściami i kopana po twarzy. Każda sekunda jej życia stawała się coraz większym koszmarem. Mężczyźni nie tylko katowali kobietę, ale ją też bestialsko gwałcili. Ich granice agresji nie miały końca… Do okaleczania kobiety użyli kombinerek i uszkodzili jej uszy. Obcięli jej włosy… 34-latka doznała licznych obrażeń ciała. Poza tym doznała obrzęku tkanek miękkich w obrębie powiek obu oczu, krwiaków okularowych obustronnie, złamania ściany dolnej lewego oczodołu, złamania kości nosowej, które to obrażenia naruszyły czynności narządu ciała oraz rozstrój ciała.

Dopiero następnego dnia mężczyźni wyrzucili 34-latkę na ulicę. Kobieta szukała pomocy w pobliskich mieszkaniach, jednak bezskutecznie. Nikt nie chciał udzielić jej pomocy. Z pomocą dopiero przyszedł policjant, który był już po służbie. Funkcjonariusz powiadomił odpowiednie służby. 34-latka trafiła do szpitala.

Pixabay.com

Zatrzymanie sprawców

Oprawcy 34-latki zostali zatrzymani.

Zarzuty usłyszało pięć osób: 38-letni Krzysztof M., 34-letni Marcin M., 39-letni Arkadiusz S., 39-letni Łukasz P. i 28-letni Radosław K. który jest zameldowany w gminie Gietrzwałd. Reszta to mieszkańcy Olsztyna. Czynności w tej sprawie wciąż trwają, a prokuratura nie wyklucza, że w przestępstwo zaangażowanych jest więcej osób.

W piątek 10 lutego 2023 roku sąd przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie wobec oprawców tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Południe.

 Źródło: Brutalny gwałt na Jarotach w Olsztynie. Pięciu oprawców i jedna bezbronna kobieta. To, co jej zrobili, nie mieści się w głowie – Olsztyn, Super Express (se.pl)

Olsztyn 5 mężczyzn skatowało 34-latkę. Gwałt i tortury kombinerkami | naTemat.pl

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl